Esenciálne oleje

[us_separator size=“small“]

Najlepšie éterické oleje sú čisté a neupravené. Len vtedy nám môžu priniesť vzácne terapeutické účinky. Každý olej je jedinečný, a pri výbere treba hľadieť na formu získania rastlinky, proces destilácie, analýzu jednotlivých komponentov a ďalšie testy čistoty. A samozrejme na arómu, jej komplexnosť a vibráciu esenciálneho oleja. To vám napovie, ktoré esenciálne oleje budú obľúbené aj vo vašej domácnosti.

Esenciálne oleje totiž môžu zlepšiť hneď niekoľko oblastí vášho každodenného života. Často sa používajú na podporu imunity, zdravé dýchanie, relaxáciu a spánok, úľavu od stresu či bolesti, emocionálnu rovnováhu, starostlivosť o pleť a dokonca ich môžete použiť ako netoxické domáce čistiace prostriedky.

Vyberám pre vás esenciálne oleje, ktoré sama používam vo svojej praxi, v mojom dome, s mojou rodinou. Ponuku dopĺňam o ďalšie produkty, ako sú difúzery či prírodné rastlinné oleje, ktoré využívam pre kompletný zážitok aromaterapie. V prípade záujmu mi objednávku pošlite mailom na :radka@aromavia.sk“>radka@aromavia.sk

[us_separator]
Menu