[us_separator size=“small“]

Radka Gimerová    ICF koučka, certifikovaná aromaterapuetka MIFPA

Som ICF koučka a certifikovaná aromaterapeutka

[us_separator size=“small“]

A predovšetkým som mama, ktorá chce pre svoju rodinu prirodzené, spokojné a zdravé prostredie domova.

Vždy som sa cítila byť v spojení s prírodou. Cítim jej silu, energiu…a veľa krát nám doma pomáha prekonať rôzne životné skúšky. A prirodzenú vnútornú silu vidím aj v každom z nás. Verím, že ak máme rovnováhu tela, mysle aj duše, dokážeme žiariť a tešiť sa…z každého dňa!

Úprimne, najviac som začala hľadať prírodné riešenia k všetkému až keď sa mi narodili deti. V snahe vyhnúť sa chémii, ktorá nás obklopuje – v domácnosti, drogérii, liekoch, potravinách. O mojich vášňach k správnej výžive, nakličovaniu a kváskovaniu vám môžem hodiny rozprávať pri šálke čaju. Pri druhej šálke si môžme povedať, ako si vystačíte s minimalizmom do života a odbúrate tak množstvo stresu, odpadu a zbytočnú záťaž na našu prírodu a životné prostredie. No a najviac… najviac vám poviem o úžasných účinkoch aromaterapie, a starostlivosti o seba – až do úplnej esencie.

K aromaterapii som privoňala keď som sa trápila v bludnom kruhu vážnych zdravotných problémov. A viete čo? Zachránila ma! Obrovská vďačnosť a zvedavosť mi dodali energiu venovať sa tomuto umeniu ďalej. Absolvovala som viacero medzinárodných programov aromaterapie a som nadšená ako veľmi dokáže pomôcť nájsť rovnováhu tela, mysle aj duše. Pozdvihnúť naše zdravie a životy potenciou vysoko vibračných esenciálnych olejov. Ak k tomu máte pri sebe aj správneho životného kouča, na ceste k pozitívnym zmenám zdoláte všetky prekážky.

V svojom štúdiu neustále pokračujem, je to celoživotná cesta, a som odhodlaná priniesť svoje poznatky a skúsenosti aj vám prostredníctvom kurzov, tematických workshopov alebo individuálnych konzultácii a koučingov.

A to je v skratke môj holistický prístup k životu… moja Aromavia. Venujem ju všetkým vám, ktorí túžite žiť v zdraví, v súlade s prírodou, v súlade so svojimi pocitmi a energiou. Všetko pre tú krehkú a nenahraditeľnú RADOSŤ zo života.

Majte Aroma deň. Každý deň.

Radka

[us_separator]

Som členkou Medzinárodnej federácie profesionálnych aromaterapeutov

[us_separator]

Absolvované vzdelanie:

Health Coach Institute – Health and Life coach (ICF)

Powercoaching – Kouč104 (ICF)

Transformation Academy, Happiness Life Coach

Aromahead Institute, Aromatherapy Certification Program

Component blending (Miešanie podľa komponentov)

Tisserand Institute, Esenciálne oleje pre zdravú pokožku

Big tree healing, Sprievodca  5 elementov, harmonizujte sa s prírodou

Aromatic studies

Dropsmith, Next level aromatherapy

Salvatore Battaglia, Aromatherapy for healing chakras

Timothy Miller, ND, MAc, LAc, RA, Introduction to Clinical Aromatherapy

Menu