fbpx

Ja môžem esenciálne oleje len odporúčať. Malú som mávala každé 2-3 mesiace chorú a vždy sme skončili na antibiotikách. Ako som začala s esenciálnymi olejmi, choroba sa nam vyhýba (ťuk-ťuk), snažíme sa aplikovať Radkine holistické metódy prevencie s aromaterapiou. A aj keď malá ochorie, prekonávame to s olejčekmi ľahšie a regenerácia je krásne rýchla. Ďakujem.

Daniela

Radkin holistický prístup k životu zdieľam už niekoľko rokov…

Nie sú to len prázdne slová, Radka aromaterapiou skutočne žije, je jej vášňou. Som veľmi rada, že sa o svoje skúsenosti  rozhodla podeliť s tými, ktorým je tento prístup blízky. Moja osobná skúsenosť pri problémoch s chrbticou so špeciálne odporúčanými esenciálnymi olejmi  bola veľmi pozitívna. Samozrejme v kombinácii s fyzioterapiou a dychovými technikami. Radka pri konzultáciách rieši problém komplexne s prepojením emocionálneho zdravia s fyzickým, čo vysoko oceňujem. Rovnako mi pomohli jej rady pri využití olejov v rámci relaxácie alebo pri upratovaní, z čoho som osobne veľmi nadšená 🙂

Andrea

Presne si spomínam na deň kedy som Radku prvýkrát spoznala, je tomu už pár rokov. Vyžarovala z nej sila, odhodlanie, schopnosti, pozitivizmus.. a mňa tým všetkým úplne dostala 🙂 A taká je stále, keď si niečo zaumieni, niečím sa nadchne, vloží do toho všetky svoje schopnosti a úsilie…a nevzdá sa. A mňa väčšinou, alebo vždy? :), stiahne so sebou. Poznám ju ako personalistku, neskôr HR manažérku..no najviac sa mi páči Radka ako mama, aromaterapeutka a kouč v jednom. Často spolu diskutujeme, radím sa s ňou čo a ako v osobnom a teraz už aj v aroma svete…a je skvelá!

Veronika, 2 deti, manžel a všetci veľkí nadšenci "olejčekov"

Menu